Yeni Mah. İnönü Bulvarı No: 161 DİDİM / AYDIN
tr

LAZERLE GENİTAL ESTETİK

LAZERLE GENİTAL ESTETİK

LAZERLE GENİTAL ESTETİK

Lazer vajinal rejuvenasyon, genital bölgeye lazer uygulamaları, genital estetikte en sık olarak vajina daraltma-sıkılaştırma ve gençleştirme ya da cinsel hazzı arttırma için kullanılmaktadır.

Genital alana uygulanan lazer uygulamalarında çok güzel estetik ve işlevsel sonuçlar alınmaktadır. Ankara ve İstanbul kliniklerimizde karbondioksit lazerler kullanılmaktadır. Tüm dünyada ve ülkemizde yaygınlaşan genital bölge lazer uygulamalarının avantajları:

  • Ameliyathane şartlarını gerektirmemesi,
  • Kesi yapılmaması,
  • Genel anestezi gerektirmemesi,
  • Yan etkisinin yok denecek kadar az olması,
  • İşlem sonrasının çok rahat geçmesi, istirahate gerek kalmaması,
  • Yapılan işlemlerin ağrısız, acısız olması,
  • Kısa sürmesidir.

Lazerle yapılan genital estetik

Lazer vajinal rejuvenasyon, genital bölgeye lazer uygulamaları, genital estetikte en sık olarak vajina daraltma-sıkılaştırma ve gençleştirme ya da cinsel hazzı arttırma için kullanılmaktadır. Lazerle vajina daraltma, ‘Lazer Vajinal Rejuvenasyon’ (LVR) olarak da bilinmektedir. Ağrısız, acısız ve ortalama 20 dakika kadar süren cerrahi olmayan bir uygulamadır. Riskleri yok denecek kadar azdır. Anestezi de gerektirmez.

İdrar kaçırma sorunun giderilmesi (Stres inkontinans tedavisi)

Kadınlarda zaman içinde ya da vajinal doğum sonrasında idrar torbasında sarkma ve idrar kaçırma şikayetleri başlayabilmektedir. Lazerle idrar kaçırma şikâyeti 1-2 seansta çözüme kavuşmaktadır. Aynı uygulama vajinada daralma da sağlamaktadır.

Lazerle genital alan beyazlatma

Birçok kadında zamanla genital bölgede renk koyulaşması ve esmerleşme olmaktadır. Dış genital alana uygulanan lazerle vajina beyazlatma, renk açma ve ağartma tedavileri uygulanabilmektedir. Böylelikle daha açık renkli, canlı ve pembemsi bir görünüm elde etmek mümkün hale gelmiştir.

Lazerle büyük dudakların sıkılaştırılması

Genital alanda dış bölgede yer alan, üzeri tüylerle kaplı büyük dudaklardaki sarkmalar ve kırışıklıklar günümüzde lazer teknolojisi ile ameliyatsız şekilde çözüme kavuşabilmektedir. Lazer cilt altı kolajenini arttırarak dış dudaklarda sıkılaştırma, dolgunlaştırma sağlamaktadır.

İç dudakların küçültülmesi ameliyatlarında lazer

Bazı kadınlarda doğuştan ya da yaşla birlikte iç dudaklar normalde uzun, geniş, katlantılı ve kırışık olabiliyor. İç dudakların kısaltılması (labioplasti) sırasında cerrahi kesi lazerle yapılabilmektedir.

Lazerle vajina içi cilt katlantılarının oluşturulması (Lazerle vajinal rugasyon)

Cinsel ilişki sırasında hazzı arttıran en önemli noktalardan biri de vajina içinde ‘Ruga’ adı verilen mukozal katlantılardır. Bu katlantılar (vaginal rugae) cinsel ilişkide sürtünmeyi ve baskıyı arttırıp her iki partnerde cinsel ilişki sırasında hazzı arttırmaktadır.

Rugaların silinmesi durumunda kadın ve erkek eşte cinsel haz azalabilir. Lazerle yapılan tek seanslık uygulamayla vajinal rugalar daha belirgin hale getirilebilmektedir.

Lazerle genital siğil tedavisi

HPV enfeksiyonlarına bağlı genital siğil ve kondilomlar lazerle, lokal anestezi altında ağrısız ve iz bırakmayacak şekilde tedavi edilebilmektedir.

  • Detaylı bilgi almak, veya randevu talebi oluşturmak için bizi 0 535 102 22 10 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz. Yada aşağıdaki tıkla ve WhatsApp‘tan mesajını gönder butonuna tıklayarak WhatsApp üzerinden mesaj yazabilirsiniz.

Size en uygun maliyetle tedavi için, ücretsiz danışmanımızı arayınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Tedavi ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Tıkla Hemen Bizi Ara!